Jakie są kryteria dostania się do dziennego oddziału psychiatrycznego?

Próbowałem dostać się do dziennego oddziału psychiatrycznego w Słupsku oraz w Lęborku. Dostałem negatywną odpowiedz. Jestem zdziwiony taką decyzją, oraz zdołowany. Do tych szpitali miałem skierowania od dwóch lekarzy. Cierpię na depresję oraz nerwicę, wszystko mnie denerwuje. Zaczynam już nie wierzyć w publiczną pomoc :(. W tej chwili przebywam w domu. Jakie są kryteria żeby dostać się do dziennego oddziału psychiatrycznego ?

Trudno powiedzieć jaki konkretnie był powód odmowy, najlepiej byłoby gdyby Pan tam np. zadzwonił i zapytał. A może otrzymał Pan jakieś uzasadnienie? Nie wiem jaki jest Pana stan zdrowia fizycznego, często przyczyną odmowy mogą być aktualne problemy zdrowotne. Niech Pan nie rezygnuje, są miejsca gdzie można się leczyć i poprawić swój stan. Powodzenia.