Co może oznaczać mój lęk i zamartwianie się?

Witam, Cały czas się czegoś boję i mam wrażenie że zaraz upadnę. Cały czas się czymś zamartwiam, mam gonitwę myśli. Co robić?

Dzień dobry,
Opisane objawy mogą świadczyć np. o początkach nerwicy lekowej lub depresji w związku z czym polecam wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty lub psychiatry. Niestety zbyt ogólnie opisała Pani problem i nie jestem wstanie obszerniej wypowiedzieć się na ten temat. W przypadku nerwicy lękowej zamartwianie się oraz nieuzasadniony niepokój, lęk są typowymi objawami. Niestety nie mogąc porozmawiać na ten temat z Panią nie mogę jednak stawiać diagnozy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/

Warto pójść na konsultację do psychiatry. Prawdopodobnie męczy Panią nerwica. Leki są pomocne. Ale dobrze by było też podjąć psychoterapię, by szybciej wrócić do zdrowia.
Jeśli interesuje Panią sesja on-line lub w gabinecie we Wrocławiu - zapraszam serdecznie.
Pracuję w nurcie systemowym, ale odbyłam też staż w Klinice Psychiatrii na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwicy.
Pozdrawiam serdecznie
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu
Łucja Fitchman