Jakie są metody leczenia guzków krwawniczych?

Mam guzki krwawnicze ( hemoroidy III stopnia) 3-4 razy w miesiącu krwawią bez stanu zapalnego. Mam pytanie czy stosuje pan jakąś inną metodę oprócz operacji chirurgicznej? Jeśli nie to proszę o polecenie placówki najbardziej odpowiedniej wg pana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego sadze ze poleci odpowednievo chirurga najbliżej miejsca zamieszkania