Gdzie w Polsce zrobią mi taką autoszczepionkę?

Witam, od roku mam czyraki spowodowane gronkowcem złocistym, pojawiają się w postaci zastrzału, jęczmienia, lub wrzodów w widocznych miejscach na ciele. Antybiotyki nie pomagąją. Dermatolog polecił mi autoszczepionki. I moje pytanie brzmi, gdzie w Polsce zrobią mi taką autoszczepionkę? Pochodzę z podlasia i chciałabym jak najbliżej miejsca zamieszkania. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do dermatologa sadze ze skieruje w odpowiednie miejsce proponuje także udacsie do internisty