Zakażenie szyjki macicy ureaplasmą urealyticum

Witam jestem matką 4-miesiecznego chłopczyka, w ciązy zdiagnozowano u mnie zakażenie szyjki macicy ureaplasmą urealyticum niestety do porodu nie udało się jej wyleczyć rodziłam 3 tyg przed terminem siłami natury, lekarz prowadzący ciaże poinformował ze dziecko zostanie zakażone przy porodzie i dostanie antybiotyk jednak nie dostał. Dziecko cierpi na przewlekły katar i infekcje ukł oddechowego gdzie mogę go zbadać pod kątek ureaplasmy w drogach oddechowych gdzie jest takie labolatorium woj śląski

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry, po badaniu pokieruje w odpowiednie miejsce najbliżej miejsca zamieszkania.