JAKIE SĄ NAJLEPSZE POZYCJE, ABY POCZĄĆ DZIECKO?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

z punktu widzenia anatomii do poczęcia dziecka najlepsze będą pozycje: misjonarska z uniesionymi nogami kobiety do góry (dobrze jest umieścić poduszkę pod pupą), pozycja kolankowo-łokciowa (na pieska), pozycja, w której kobieta leży na brzuchu, a mężczyzna leży na niej (jak na pieska, tylko na leżąco). Dobrze jest po stosunku poleżeć chwilę z uniesionymi biodrami.

Należy unikać pozycji na jeźdzca (sprzyja wypływaniu nasienia).