Jakie są obecnie sposoby leczenia hormonalnego guzów neuroendokrynnych?

Jakie sa obecnie sposoby leczenia guzow neuroendokrynnych czynnych hormonalnie? I jakie sa sposoby leczenia guzow neuroendokrynnych nieczynnych hormonalnie? Mam podejrzenie guza net nieczynnego hormonalnie. Pet ct z analagami somatost.i galem.i badania z krwi.moczu nie wykazaly nic.a objawy nasuwaja wlasnie takie podejrzenie. Czekam na dalsza diagnostyke. Prosze o rzetelna odpowiedz.

OPIS MRI GŁOWY PET SCAN, , wyniki hormonalne;
Jdo interpretacji klinicznej,
Do pełnej konsultacji z wynikami i historią leczenia
Pozdrawiam i zapraszam