Jakie są objawy odstawienne Tienasalu?

Witam. Od tygodnia nie biore tianesalu dawka 3x1. Zmiejszalam dawke co 2 dzien po konsultacji z lekarzem. Jednak od paru dni dziwnie sie czuje. Mam zawroty glowy, zaburzenia widzenia i czasami dziwny ucisk w glowie. Czy to objawy odstawienne? Co robic i jak sobie z nimi radzic oraz jak dlugo to moze trwac?

Lek. Michał Lenard

Odstawienie leku nie powinno powodować takich objawów. Jeśli będą się one utrzymywać, konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!