Jakie są przyczyny skąpych miesiączek?

Moie pytanie związane jest z skąpe miesiączki , Występują juz od pewnego czasu okres trwa nieweim może 2 dni , 3 ale z przewagą suchości,Lekarz zlecił badanie hormonu chyba? wyszedł 5.6, mam mięsniaki małe 2 macicy. Ale wczesniej miałam większy okres, Więc co może być przyczyną takich skąpych miesiączek, czy to może byc natura moia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania o jaki wynik badania chodzi nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.