Jakie soki owocowe najlepiej spożywać żeby przytyć?

Przeczytałem przed chwilą że osoby które chcą przytyć powinny pić szklane soku warzywnego lub owocowego. Przed każdym posiłkiem. Mogli byście podać jakie owoce lub warzywa najlepiej nadające sie do tego.

Witam,

Proszę Pana, aby przytyć należy przede wszystkim odpowiednio zbilansować dietę, wliczając nadwyżkę energetyczną.
Nawet gdyby pił Pan regularnie soki, a dieta dostarczałaby za małą ilość kcal to niestety, ale efekty będą znikome.
Uważam, że soki świeżo wyciskane zarówno owocowe jaki i warzywne to jedne z bardziej pożywnych produktów i w miarę możliwości należy je pić, jednak w Pana przypadku należy zacząć od określenia indywidualnego i poprawnie ustalonego bilansu energetycznego diety.

Pozdrawiam i zaprasza do współpracy,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl