Jakie wykonać badania, jeśli mam problem z bólem kręgosłupa na wysokości łopatek?

Od ponad tygodnia mam objawy związane z bólem kręgosłupa na wysokości łopatek gdy schylam głowę ku klatce piersiowej, do tego doszły jakieś objawy z płucami. Czasami mnie kują, ale wyczuwam dyskomfort w nich. Tak samo boli mnie brzuch(okolice), pod lewym żebrem takie uczucie jakby kolki. Dodam iż paliłem z 3 lata papierosy, lecz od pół roku ich nie palę tylko e papieros. Jakie badania zrobić?

Lek. Michał Lenard

Na początek przydatne będzie prześwietlenie klatki piersiowej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i ewentualnie skieruje na badania dodatkowe. Pozdrawiam!