Jakie wykonać badania na zaburzenia zachowania i nerwy?

Mam 33 lata. Od pewnego czasu jestem bardzo poddenerwowana. Wszystko mnie irytuje, bardzo szybko można wyprowadzić mnie z równowagi, krzyczę na męża, dzieci i rodziców. Jest to bardzo męczące. Odkąd pamietam mam silny temperament, ale te objawy nasiliły się od urodzenia drugiego dziecka czyli od roku. Dodam że od 8 r.ż. choruje na epi. lekooporną, regularnie biorę leki, chodzę do lekarza i robię eeg. Może jest jakiś inny powód mojego zachowania. Jakie powinnam zrobić badania? Może TSH, Hormony?

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Dzień dobry,
rozmowa z psychologiem/ psychoterapeutą, pomoże Pani dotrzeć do źródła niepokojących zachowań. Warto przyjrzeć się swoim emocjom i zastanowić co one chcą nam "powiedzieć". Być może okaże się, że należy również wykonać dodatkowe badania.
Pozdrawiam
M. Prus