Jakie wykonać badania przy zapachu stolca z odbytu?

Jeśli po badaniach dolnego odcinka odbytu ananoskopia ,ultrasonografi,echo probkach krwi i kału nie stwierdzono problemu zalecono fizjoterapie do nauki relaksu miesni /opinia fizjoterapeuty brzmi;miesnie sa silne zrelaksowane kiedy trzeba =problem odoru ,luznej kupy,i nie jednorazowego wyprozniania sie pozostaje jakiego badania musze sie domagac na pasozyty?kolanoskopi?prosze o podpowiec moj problem to 1rok zycia ze smrodem kupy do okola mnie.nie wiem co robic ,mialem juz stan depresyjny,walcze

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się na konsultacje do lekarza proktologa i gastroenterologa