Jakie zabiegi fizykoterapeutyczne i ćwiczenia rehabilitacyjne po rekonstrukcji rzepki membraną kolagenową?

Witam! jakie zabiegi fizykoterapeutyczne i ćwiczenia rehabilitacyjne można stosować po rekonstrukcji rzepki membrana kolagenową? Zabieg odbył się 5 miesięcy temu i niestety nie osiągnęłam jeszcze pełniej sprawności. Pozdrawiam Magda

Nie można odpowiedzieć na to pytanie. Rehabilitacja po rekonstrukcji chrząstki, szczególnie w stawie rzepkowo-udowym jest zindywidualizowana. Rehabilitacja zależy od zaleceń lekarza i programu realizowanego przez rehabilitanta.