Jakie zastosować leczenie w przypadku półpaśca we wczesnej ciąży?

Witam mam pytanie 9 dzień z rzędu utrzymuje mi się na plecach wysypka jest ona w niewielkim obszarze wczoraj byłam u Pani dermatolog i stwierdziła, jej zdaniem to opryszczka bo "małoaktywny" półpasiec. Mój problem tkwi w tym, że nie zdawaliśmy sobie z mężem sprawy że może to być coś poważnego przypuszczałam że może pogryzły mnie meszki bądź jakiś inny owad i staraliśmy się na 3 dni przed wizytą o drugie dziecko. Pytanie moje brzmi teraz jak mogę uchronić moje dziecko jeżeli doszło do zapłodnieni
Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa aby potwierdzić ciąże