Starania o ciążę po ciąży pozamacicznej

Witam, byłam w ciąży pozamacicznej wykryte ok 7 tygodnia gdzie beta hcg wynosiła 2700(wynik z 6 września). Lekarze stwierdzili że ciąża sama się wchłania i nie trzeba żadnych ingerencji. 29 września beta hcg spadła już do 155. Moje pytanie brzmi kiedy mogę zacząć starać się o kolejne dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poczekać do zaniku beta hcg I koniecznie udać się do ginekologa.