Jakie zrobić badania jeśli puchną dłonie i oczy?

Mam 37 lat i od dłuższego czasu codziennie mam zapuchnięte oczy. Opuchlizna utrzymuje się przez cały dzień. Jednocześnie puchną, bolą mnie ręce oraz dłonie. Cały czas mam uczucie zmęczenia. Jakie zrobić badania?
37 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Pojawianie się takich puchlin może być spowodowane różnymi chorobami od alergii po niewydolność nerek. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest udanie się do lekarza, który poprowadzi diagnostykę. Robienie badań na własną rękę może Panią wpędzić w niepotrzebne koszty i wcale nie przynieść rozwiązania.