Jakiego koloru jest plamienie w okresie owulacji?

Witam. Mam kilka pytań: - czy występuje plamienie w pierwszym tygodniu po zapłodnieniu i jakiego jest koloru ? - Jakiego koloru jest plamienie w okresie owulacji? -Czy tydzień po zapłodnieniu jest możliwe wypływanie z pochwy brązowego gęstego śluzy, a czasem zwykłej krwi ? Bo dzisiaj ma dzień owulacji, ale też podejrzewam możliwość zapłodnienia. Prosze o odpowiedź na każde pytanie. Pozdrawiam!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, plamienia występujące pomiędzy krwawieniami miesięcznymi moga mieć charakter patologiczny i dlatego w takich przypadkach zalecam wizyte u lekarza ginekologa celem badania i postawienia diagnozy. Plamienie nie jest cecha dokonanego zapłodnienia. Pozdrawiam