Jakim lekiem można wspomóc wchłanianie się zamkniętych naczynek?

Witam serdecznie od kilku lat zamykane mam naczynka skleroterapia i laserem ale w ostatnim czasie mam dużo na łydce zewnątrz pozamykanych sinych naczynek niestety pozamykane ale nie wchlaniają się wygląda to okropnie, czy to zejdzie smaruje lotionem ale czy można wspomóc to jakimś lekiem?

Przykro mi, ale nie ma leków mogących rozwiązać Pani problem. Proponuję zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg - jednak proszę pamiętać, że miesiąc to minimalny czas, potrzebny na wygojenie.

Dzień dobry, niestety nie ma leków, które spowodują wchłoniecie się naczynek. Aby zapobiegać ich rozszerzaniu proszę unikać czynników temu sprzyjających.

Pozdrawiam serdecznie