Jakim sposobem najlepiej pozbyć się przerośniętych fałdów anodermy?

Jakim sposobem najlepiej pozbyć się przerośniętych fałdów anodermy? Czy taki zabieg może być refundowany przez NFZ i czy może mieć negatywne skutki uboczne?

Lek. Tomasz Budlewski

a kto postawił takie rozpoznanie ? proponuje udać się do lekarza chirurga ogólnego. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.