Jasna krew z odbytu podczas defekacji

Witam jestem mężczyzną i mam 32 lata powstał umie albo jest juz dużo wcześniej tylko teraz się nasilił i jest częściej taki problem od jakiegoś czasu zauważyłem ze po załatwieniu się w toalecie w muszli razem z kalem jest bardzo duża ilość krwi jasno czerwonej "praktycznie muszla jest cała czerwona" dzieje się tak minimum 1-2razy w tygodniu załatwiam się wtedy 2-3 razy. Lub jest przerwa jakieś 2 -3 tygodnie i znowu jest to samo. Najgorsze jest to ze ja wiem kiedy się załatwiam z ta krwią.

Proszę się koniecznie udać do lekarza. Opisane objawy są prawdopodobnie związane z żylakami odbytu (hemoroidami), ale przedstawiony stopień nasilenia sugeruje, że potrzebne jest odpowiednie leczenie, zanim zacznie Pan odczuwać poważne skutki zdrowotne związane z dużą utratą krwi.