Jedno jądro w brzuchu a wynik USG
Dzień dobry, syn mojej partnerki ma 18 lat, niedawno poprosił mnie o pomoc, mianowicie powiedział, że ma jedno jądro w brzuchu. Urolog na wstępie stwierdził, że trzeba je usunąć. Pojechaliśmy do drugiego, który zrobił usg: lewe jądro w mosznie o wymiarach 36x46 mm, prawe jądro w kanale pachwinowym o wymiarach 12x28 mm. Drugi urolog również proponuję usunięcie. Chłopak nawet o tym nie chce słyszeć. W związku z tym mam pytanie czy faktycznie trzeba je usunąć czy można je jeszcze uratować.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wygląda na konieczność usunięcia. Jest ryzyko rozwoju nowotworu. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.