Jednodniowe brązowe plamienie zamiast okresu

Witam! Moje cykle miesiączkowe trwają ok. 32 dni. W tym miesiącu zamiast okresu zauważyłam jednodniowe brązowawe plamienie podobne jak przy końcu krwawienia. Czy powinnam to potraktować jako nornalne krwawienie? Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

W przypadku powtorzenia takiej sytuacji sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.