Jedzenie jabłek w 6 miesiącu ciąży

Witam! Jestem w 6 misiącu ciążu - chciałabym sie dowiedziec czy jabłka w są szkodliwe w moim stanie. ??Wiadomo że zjedzone jedno na dzien nie ale ja potrafie zjeść 4-5 dziennie. Przy okazji prosze mi napisac jakie sa objawy cukrzycy ciążowej???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pani spożywać jabłka bez obaw. Niektóre dane mówią nawet, że dzieci matek, które w ciąży spożywały większe ilości jabłek są inteligentniejsze. Szczegóły dotyczące cukrzycy ciążowej proponuję przeczytać w naszym artykule: http://portal.abczdrowie.pl/cukrzyca-ciazowa.