Jestem 13-latką, mam 159 cm wzrostu i ważę 47 kg. Czy mam niedowagę?

Jestem 13-latką, mam 159 cm wzrostu i ważę 47 kg. Moja mama cały czas mówi mi, że mam niedowagę. Czy to prawda?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

podawany przez Ciebie wzrost i masa ciała to wartości przeciętne w Twojej grupie wiekowej, Twoja waga jest proporcjonalna do wzrostu.

Z pozdrowieniami