Jestem w 7 tygodniu ciąży i cały czas plamię. Dlaczego?

Jestem w 7 tygodniu ciąży i cały czas plamię na jasnobrązowo. Wczoraj miało to kolor jasnoróżowy, dziś znowu jasnobrązowy. Odczuwam także lekkie bóle w podbrzuszu, byłam już na 2 USG i lekarze twierdzą, że wszystko jest ok i że te plamienia są naturalne.
Mieszkam w Norwegii i nie ufam tutejszym lekarzom, nie robią tu żadnych badań poza USG przed 10 tygodniem, strasznie się martwię. Nie było mi łatwo zajść w tę ciążę, zajęło nam to ponad rok.

Obecnie przyjmuję D*** i też nie wiem, czy to dobrze, bo może niepotrzebnie, gdyż zaleciła mi go pani doktor bez żadnych badań, po rozmowie telefonicznej. Co robić?

Witam serdecznie,

jeżeli już dwukrotnie była Pani konsultowana przez ginekologa z powodu plamień i nic nie niepokoi lekarza, proszę być spokojną. Zdarza się, że kobiety w ciąży mają plamienia, a mimo to ciąża przebiega prawidłowo.

Natomiast należy skonsultować się z lekarzem w sprawie leku, który Pani przyjmuje. Być może trzeba będzie zwiększyć dawkę leku i plamienia ustąpią.

Pozdrawiam