Dlaczego mam to plamienie w 6 tygodniu ciąży?
Witam, jestem w 6 tygodniu ciazy, od niedzieli mam brązowe plamienie. We wtorek byłam u lekarza, byłam badana miałam usg i było wszystko dobrze. Moja lekarka powiedziała ze takie plamienia się zdążają. Nie dostałam żadnych leków. Następna wizytę mam dopiero 7 czerwca. Dzisiaj oprócz plamienia mam jeszcze bóle bioder. Chciałbym się dowiedzieć czy taki stan na początku ciąży zdarza się rzeczywiście

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na początku ciąży mogą zdarzać się plamienia, które zawsze należy konsultować z ginekologiem. Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma powodów do niepokoju, to nie trzeba przyjmować żadnych leków.
Ból biodra również często zdarza się podczas ciąży. Bywa, że promieniuje on od kręgosłupa. Takie dolegliwości mogą być związane z relaksyną – hormonem uwalnianym podczas ciąży, który powoduje niestabilność stawów. Jeśli lekarz podczas badań nie zauważa żadnych nieprawidłowości, to trzeba to po prostu przetrwać.
Życzymy dużo zdrowia!
Pytania o podobnej tematyce znajdują się poniżej:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bole-bioder-podczas-snu-w-17-tygodniu-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-nog-i-bioder-w-4-miesiacu-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/plamienia-we-wczesnej-ciazy.