Kaszel, ból oczu i uczucie duszności

Około, 5tyg temu zaczęłem kaszlec miałem ból oczu i chrupki. Rodzinny lekarz przepisał mi sumamed 3 tabletki co 24g ale nic nie pomogło i poszedłem jeszcze raz i po osluchaniu stwierdził że jest gorzej bo górne oskrzela zajęte i przepisał kolejne 3 tabletki ale one dalej nie pomogły wiec poszedłem znowu i osluchowo było tak samo i dostałem tym razem zinnat co12godz 500mg ale biorę i dalej nie pomaga jedynie krtania i oczy przeszły ale dalej mam uczucie duszności i każdy oddech wywołuje kaszel.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazne rtg płuc i modyfikacja leczenia, być może konieczne są leki wziewne rozszerzające oskrzela - astma? sugeruję ponowną wizytę u lekarza.