Kaszel, ból pleców i kłucie pod żebrami u 27-latki

Witam jest pani jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie jako jedyna Pani trafiła na lek który w końcu wyleczyłam zeladek .niestety teraz borykam się od dwóch tygodni z kaszlem bólem pleców naj bardziej kuje mnie pod żebrami i na okrągło słabo się czuje do tego na początku miałam mdłości niestety żaden lekarz nie pomógł mi z tą sytuacją a ja zaczynam się bardzo martwić o swoje zdrowie chciałabym się umówić do pani na wizytę ale szczerze nie wiem gdzie pani teraz przyjmuje bo w kormedzie niestety powiedzieli mi że teraz nie ma możliwości już przyjść do pani jako do internisty i jestem załamana bardzo mi zależy aby pani mi pomogła w tym moim problemie

Pytanie trafia do puli pytań ogólnych, proszę raz jeszcze napisać pytanie z informacją o jakiego konkretnie lekarza chodzi, może uda się, aby zobaczył to pytanie i Pani opowiedział.