O czym może świadczyć ból pleców i żeber oraz mdłości?

Dzień dobry od kilku dni bolą mnie plecy i żebra, miewam czasem mdłości. Pracuje przy komputerze przez 8 godzin i duzo czasu spędzam również w aucie. Co może się dziać?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Być może te objawy nie są ze sobą powiązane i ból pleców wynika z Pani trybu życia. Być może są powiązane i są to objawy rozpoczynającej się infekcji. Dlatego konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego.