Kiedy dziecko zaczyna podnosić głowę?

Witam, chcialabym sie zapytac kiedy dziecko podnosi glowe jak sie je podciaga za raczki? Moja corka ma 4miesiace i jeszcze nie podnosi glowy, gdy lezy na brzuchu ladnie trzyma, gdy sie ja nosi pionowo tez trzyma sama glowe. Czy sa powody zeby sie martwic??

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę. ale żeby Panią uspokoi proponuję udac się do lekarza pediatry.