Niski przyrost wagi a problemy z rozwojem ruchowym u dziecka

moja corka ma 4 miesiace i nie podnosi glowki jak sie ja wezmie za raczki, na brzuszku przez jakis cxas utrzymuje , jak trzymam ja na raczkach tez stara sie utrzymywac . bylismy w poradni neonatologicznej po badaniu nic konkretnego lekarz nie stwierdzil zalecil cwiczenia na lezaca zeby zlapala za swoje nozki i kolysac na boki i nosic na rekach tylem do siebie ,lekarz stwierdzil ze to moze byc tez inna przyczyna powiedzial ze slabo na wadze przybiera wazy 5200 jak sie urodzila 3100

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę wykonywać ćwiczenia według zaleceń lekarza, rzeczywiście przybór masy ciała nie jest zbyt duży, dlatego zalecam wizytę u lekarza pediatry celem oceny i ewentualnie skierowaniu na dodatkowe specjalistyczne konsultacje. Pozdrawiam