Kiedy mogę spodziewqć się poprawy po tych lekach?

Od 7 lat leczę się na nerwicę lękową i stany depresyjne. Przez rok brałam Asertin w dawce 100 mg, a ostatnie 6 lat 50mg, jednak ostatnio miałam nawrót, sporadyczne ataki paniki, stany depresyjne, lęki, złe myśli w związku z tym lekarz poczatkowo zwiekszył mi dawkę o pół tabl, a po mcu o całą. Od dwoch tygodni biorę 100mg i chciałam zapytać kiedy moge sie spodziewac poprawy? Na ta chwile MIEWAM tylko lepsze dni. Może asertin juz na mnie nie działa? Nie wiem czy jeszcze powinnam poczekać na poprawe i jak długo? Zaczęłam tez znów terapie. Podczas pierwszego leczenia lek szybciej pomógł

Po pewnym czasie leczenia występuje "przyzwyczajenie" do dawki leku, można zwiększyć dawkę leku i poczekać ok. 1 mc na ew. poprawę, jeśli nadal nie ma efektu - warto pomyśleć o zmianie leku po konsultacji z lekarzem.