Czy powinnam zmienić mój lek na nerwicę?

Witam . Od miesiąca i dwóch tygodni biorę na nerwicę lękową - Asentrę .W pierwszym miesiącu 50 mg. Od tego miesiąca -100mg. Niestety, odkąd mam zwiększoną dawkę, czuje że nic się nie zmienia na lepsze a raczej powraca mój poprzedni stan przed braniem leku. Czasami dalej mam napady lęku szczególnie gdy jadę autem. Czy to jest normalne ? czy ten lek zacznie działać na mnie tylko po zwiększeniu dawki , trzeba jeszcze poczekać na efekty czy w ogóle powinnam zmienić lek ?

Witam! Czasem tak bywa, każdy człowiek indywidualnie reaguje na lek. Można jeszcze poczekać na 100 mg lub przez 2 tygodnie przyjmować 1 i 1/2 tabl. 50 mg, czyli 75 mg substancji czynnej, a potem zobaczy Pani czy zostać przy 75, czy przy 100 mg. Powodzenia W. Łuvckowski.