Kiedy odstawić Clexane przed porodem?

Witam. Jestem w 31tc od 14tc biorę clexane 0.4mg ze względu na dużą ilość żylaków w macicy,sromie. Lekarz podejrzewa że może to być zakrzepica. Poród będę mieć w 38tc cc w znieczuleniu ogólnym gdyż jestem po operacji kręgosłupa. Proszę mi napisać kiedy powinnam odstawić clexane żeby móc bezpiecznie wykonać cc. Nie ukrywam że boję się że ta krew będzie za bardzo rozrzedzona i mogę się wykrwawić, jeszcze jakby lekarz naciał przez przypadek żylaki które mam w macicy.

Witam. Wprawdzie to jeszcze 7 tygodni, jednak nie można precyzyjnie przewidzieć daty. Odstawienie na kilka dni przed planowanym zabiegiem powinno wystarczyć. Są to zawsze indywidualne sprawy, jednak można wykonać badania i ocenić stan układu krzepnięcia. Proponuję porozumieć się z położnikiem i z nim ustalić terminy.

Nie rozumiem dlaczego zadaje Pani to pytanie w net-cie , kiedy może Pani omówić ten temat z lekarzem prowadzącym? - PROPONUJĘ SLUCHAĆ SIĘ LEKARZY PROWADZĄCYCH!!! zż