Kiedy po ugryzieniu przez psa mogę spodziewać się wystąpienia objawów wścieklizny?

Witam tydzień temu pies mnie ugryzł nogę rana nie była duża ale krwi mi troszeczkę poleciała 29 lipca pies mnie ugryzł przez 3 lata nie był szczepiony a dopiero włascielka go zaszczepiła 5 lipca miałam szczepionkę w szpitalu robioną przeciw tezyce czy ja mogę mieć wscieklizne bo się denerwuje i kiedy wścieklizna się objawia odrazu czy nie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza chorób zakaźnych po ocenie obrażeń będzie wdrożone odpowiednie postepowanie terapeutyczn e