kiedy pojawi się okres po porodzie podczas stosowania Duphastan?

Witam. Na początku października urodziłam dziecko, niestety nie mogłam karmić piersią więc pierwszy miesiąc odciągam pokarm ale musiałam przestać. Lekarz przepisał mi duphaston na pojawienie się miesiączki mówił że powinna się pojawić już w drugim dniu zażywania ale dalej nie ma. Po jakim czasie powinnam się jej spodziewać?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy zgłosić się do lekarza ginekologa ponownie , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć