Kiedy powinno się suplementować witaminy?

Mam pytanie czy powinno brac sie od czasu do czasu jakies witaminy ?np witamine d ,zelazo,wapn,magnez witaminy b ???jestem wiexznie zmeczona ciagle bym spala .nic mi sie nie chce , szybko sie denerwuje ... czy powinnam brac jakies witaminy jesli tak to jakie i jak czesto ?wlasnie slyszalam z e, to wszystko co wymienilam wyzej moze miec wplyw na samopoczucie lecz nie mozna lykac co dnia.a i strasznie wypadaja mi wlosy. Prosze oo odpowiedz co lykac iw jak czesto i po czym poznacz czego w danym

Witam Panią
Można stosować suplementację witaminami,
jednak najpierw należy zbadać czy i jakich witamin
potrzebuje Pani organizm, tzn. należy zrobić badania
krwi
, które określą obecność witamin i minerałów w organizmie.
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Opisane przez Panią objawy mogą też mieć podłoże
emocjonalne czyli być natury psychologicznej.
Możliwe, że ich źródłem jest brak snu, przeżywane
emocje, stres czy przemęczenie…
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia
sposobu rozwiązania problemu jest konsultacja z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl