Różnice pomiędzy preparatami zawierającymi DHA

Witam. Jestem w 22 tygodniu ciazy. Od jakiego czasu biore witaminy MamaDHA, ale sa jeszcze MamaDHA Premium. Zastanawiam sie czy zaczac lykac kapsulki MamaDHA Premium czy zostac przy tych, ktore teraz biore. Czym one w ogole sie roznia?

Aleksander Ropielewski

Nie ma znaczenia który z preparatów Pani zastosuje. DHA mama zawiera więcej dodatkowych witamin i minerałów.