Kiedy widoczny jest pęcherzyk ciążowy?

Zrobilam test bhcg i wyszed 749 nastepny mam zrobic w poniedzialek kuedy teraz umowie sie na wizyte bedzie juz widac pechezyk ciazowy

pęcherzyk ciążowy musi byc widoczny przy bHCG 1500. Wynik badania podwaja sie w ciązy prawidłowej co 2 , 3 dni, więc za 3 dni lekarz będzie mógł stwierdzić siąże w USG.
Natomiast zaleca się pierwszą wizytę w 6 tygodniu , ktegy gdy będzie już biło serce. Pozdrawiam Chęciński Paweł.