Kiedy wystąpi krwawienie z odstawienia?

Witam. Mam takie pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych, w schemacie brania 21+7. Okres miałam przeważnie regularny 32-33 dni. Moje pytanie polega na tym, że skoro teraz biorę tabletki 21+7 czyli łącznie 28 dni, to czy dostanę okres? A właściwie plamienie po odstawieniu (przerwie)? Jak to wygląda? Jest to moje pierwsze opakowanie tabletek. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
stosując inny schemat doustnej antykoncepcji z innym preparatem krawienie z odstawienia powinno pojawić się w przerwie jaką zastosujesz.
Pozdrawiam!