Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kiedy ma wystąpić miesiączka?

Witam! Nie zrobiam 7-dniowej przerwy w braniu tabletek. Zażyłam 21 pigułek plus kolejne 21 - potem zrobiłam 7 dni przerwy i znów 21 tabletek. Nie było żadnego krwawienia. Po następnym opakowaniu skończonym miałam małe krawawienie i znów po 7 dniach rozpoczęłam nowe opakowanie. Teraz jestem po kolejnym opakowaniu i mam mały krwotok. Moje pytanie: czy dobrze przyjęłam te pierwsze tabletki po odstawieniu? Czy brak miesiączki po 7 dniach przerwy moze być przyczyną rozregulowania się organizmu?

KOBIETA ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam.

Krwiawienie z odstawienia nie wystąpiło tylko w jednym cyklu i tak może się niekiedy zdarzyć. W kolejnych cyklach krwawienie występowało, chociaż było skąpe. To również jest charakterystyczne dla tabletek. Nie widzę powodów do niepokoju.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy