Kiedy zacząć drugie opakowanie Vixpo?

Witam. Mam pytanie, od miesiąca biore tabletki vixpo. Teraz jestem na 3 białej tabletce pierwszego opakowania. A wiec chodzi mi i o to od kiedy mam zaczac drugie opakowanie? W ulotce jest napisane ze bez zadnej przerwy. A i zaczelam opakowanie od wtorku bo akurat tak mi wypadla pierwsza tabletka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Drugie opakowanie należy rozpocząć w następnym dniu po zakończeniu pierwszego opakowania. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.