Kilkusekundowe skurcze żołądka po każdym posiłku

Witam.Od kilku dni po kazdym posilku mam bardzo duże skurcze żołądka. Zaczynaj się po około 40 min.po jedzeniu, po piciu wczesniej. Określiła bym jako skurcze bo sa kilku sekundowe i trwaja około godziny.Mam wrazenie ze zoladek sie sam trawi. Nie ma temperatury, ciśnienie krwi w normie. Po między nimi czuje ból ale z takim mozna żyć. Lecz te bóle sa tak silne ze wszyscy w koło mnie widzą ze cos boli bo nie da sie ukryć grymasu twarzy. Dziękuję .
Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na refluks przelykowy lub zaburzenia jego perystaltyki, sugeruje wizytę u gastroenterologa, być moze konieczne będzie wykonanie gastroskopii. Pozdrawiam