Uporczywe skurcze żołądka u 19-latki

Mam straszne skurcze zoladka wystepuja bardzo czesto , po jedzeniu rano zalezy .trwaja po kilka seksund .lekarze nie wiedza co mi jest .co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Potencjalnych przyczyn Pani dolegliwości może być wiele, w tym infekcja pasożytnicza, choroba wrzodowa, inne schorzenia przewodu pokarmowego ale także przyczyny psychogenne. Sugeruję zatem dokładniejszą diagnostykę pod okiem specjalisty gastroenterologa. Jeśli wyniki wszystkich wykonanych badań będą prawidłowe, być może warto będzie pomyśleć o konsultacji psychiatrycznej.