Kiwanie głową przez 7-miesięczne dziecko

witam moje 7 miesieczne dziecko kiwa od jakiegos czasu głowa tak jakby mówiło nie nie jest aktywne i kontaktuje jak do niego mówie w tym czasie ma 2 dolne ząbki może to wina wychodzących nastepnych....wiem z doswiadczenia ze uszy jak bola to dziecko placze i nie da sie dotknąć w uszka .... robi tak i sie cieszy ale robi tak nagminnie najczesciej tez jak patrzy w swiatło...proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedziec. proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.