Kłucie między piersiami, bóle w łopatkach

Witam.mam streaszne bole miedzy lopatkami dziwne klucie pod piersia i na piersia czesto boli mnie zoladek odbija mi sie pusto bardzo czesto.czasem mam ataki paniki ze cos mi sie stanie.bylam u wielu lekarzy i twierdza ze to problem z miesniami .boje sie bo ma 29 lat dopiero i juz mam dosyc takiego zycia bo trwa to juz pare lat teraz z nasileniem

Witaj! Uważam, że powinnaś udać się do kolejnych specjalistów na kolejne badania - niech potwierdzą przyczynę i podają zalecenie jak z tym walczyć. Możesz też udać się do psychoterapeuty aby pomógł CI odzyskać siły w tym wszystkim i uzupełnił system motywacyjny.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu