Kłucie pod lewym żebrem promieniujący do pleców

Witam mam male pytanie od czasu do czasu czuje kłucie pod lewym żebrem i ból promieniuje aż na plecy również po lewej stronie , a drógie pytanie to od 2 dni utrzymuje mi sie stan goraczki powyzej 38 stopni dzien wczesniej 39,7 i 36,5 jak wstane i troche pochodze znów goraczka rosnie a nic po za tym kłuciem pod zebrami mnie nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Należy wykluczyć także zawał serca.