Kłujący ból w piersi a włókniak niezłośliwy

Witam, Mam 26 lat, od tygodnia boli mnie prawa pierś, nie mogę już nawet nosić biustonosza bo ból wtedy jest bardzo kłujący. Mieszkam w Anglii i czekam na wizyte u lekarza pierwszego kontaktu powinna być za kilka dni. Boje się że to nie włókniak tylko rak i może powinnam iść prywatnie ( bez czekania). Mam guzka pod prawą brodawką, kształt owalny ponad 1 cm z tego co sama wyczuwam. W rodzinie nie było raka, mama miała włókniaka niezłośliwego. Jak długo mogę zwlekać z wizytą ?Może to być rak ?

Konieczne jest badanie lekarskie i USG piersi (do uściślenia rozpoznania); jeśli perspektywa czasowa wynosi kilka dni - jest to do zaakceptowania.