Kłujący ból w podbrzuszu i odbycie promieniujący do pleców

Witam,od jakiegoś czasu odczówałam kujący ból w podbrzuszu iodbycie promnieniujący do pleców.Ból się nasilił wiec wybrałam sieu ginekologa dioagnozą była zmiana na jajniku23mm.dostałam antybiotyk po którym minie przeszlo aprzez to miałam przez3tygodnie biegunke przy tym towarzyszło miczeste oddawanie moczu wnocy braksnu zawroty głowy wzdętybrzuch udałam sie do innego lekarza który stwierdził zejajniki są w porzadku ze to problem z jelitami.a teraz 9 dni przed miesiączką pojawiła się krew i śluz

Piotr Pilarski

Ale skąd krew i śluz? Sugeruję Pani zgłosić się do gastroenterologa. Skierowanie wypisze lekarz rodzinny. Możliwe, że konieczna będzie hospitalizacja.

Pozdrawiam.